YILTAŞ Madencilik – Tesis

YILTAŞ Madencilik ve Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi dönüştürelebilir metal ve metal dışı bir çok ürünü Türkiye pazarındaki geri dönüşümü sağlamak üzere 2001 yılında Konya’da kuruldu.

Aile Şirketi olarak faaliyete geçen YILTAŞ Madencilik ve Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Karatay / KONYA’daki merkez binası ve deposu ile hizmet vermeye başlamıştır.

Profesyonel kadroya ve teknolojik alt yapıya gereken duyarlılığı göstererek sadece çevreye değil, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeye devam ediyor. Çevresine ve Türk Ekonomisine sağladığı büyük katkılarla büyümeye devam etmektedir. İlkelerine Bağlı kalarak çalışmalarına devam ettirmek ve kapasitesini arttırmak en önemli amacıdır. YILTAŞ Madencilik ve Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Konyada faaliyet göstermektedir ve geri dönüşümlü malzemeleri değerlendirmektedir.

Çevre Koruma ve Geri Dönüşümlü Maddeleri Toplama Derneği “ÇEVSE”nin bir üyesi olarak Firmamız; tüketimi gün geçtikçe artan geri dönüşümlü maddelerin toplanması ve çevrenin korunması ilkesi ile doğadaki geri dönüşüm zincirinin en önemli halkalarından birini oluşturarak, hassas çalışmalarıyla bilinçli bir hizmet vermektedir. Yıltaş; müşteri memnuniyetinin öneminin, hedefe ulaşma yönündeki en önemli etken olduğunun daima farkındadır.

Türkiye’nin Tüm il ve ilçelerini kapsayan çalışmaları yapan firmamız, Başta Demir ve Demirdışı Metaller olmak üzere, Alüminyum hurdaları toplama ve işleme hizmeti vermektedir.  Firmamız 2001 yılında kurulmuş olan ve Geri Dönüşüm alanında faaliyet gösteren şirketimiz her geçen sene artan kapasitesiyle ülkemize hizmet vermektedir.

Türkiyenin her bölgesinden gelen geri dönüşümlü malzemeler sahamızda toplandıktan sonra türlerine göre ayrılıp işlenir ve tekrar ekonomiye kazandırılır. YILTAŞ Madencilik ve Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, tüm iş akışında görev disiplini ve hız ilkelerini yerine getirmeye çalışır.

Müşteri memnuniyetinin öneminin, hedefe ulaşma yolundaki en önemli etken olduğunun daima farkındadır.